Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PATRIOTYCZNE ŚPIEWANIE W KINIE „SYRENA” [VIDEO]

Koncert galowy XX Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Pieśni Polskiej odbył się wieluńskim „Syrena” nie bez powodu, Organizatorzy chcieli bowiem w ten sposób podkreślić szczególny charakter jubileuszowego koncertu ściśle powiązanego z uroczystymi obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Podczas koncertu zaprezentowali się nie tylko zwycięzcy eliminacji do festiwalu, ale też uczestnicy koła teatralnego prowadzonego przez Jarosława Strzałę będącego jednocześnie reżyserem koncertu.

Wystąpił również chór pod dyrekcją Jakuba Jurdzińskiego. Całość występów poprzedzona została krótkim filmem przygotowanym przez Sejmik Młodzieży Powiatu Wieluńskiego pokazujący wywiady z mieszkańcami naszego powiatu dotyczącymi tematu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl