Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAPROJEKTOWANE I WYKONANE W POLSCE [VIDEO]

Specjalny event w Centrum Elektrycznym „Ania”, a ściśle rzecz ujmując na terenie firmy produkcyjnej JB poświęcony był prezentacji trzech nowych produktów firmowanych przez holding. Chodzi o tę oto stację do ładowania samochodów elektrycznych oraz dwie ledowe lampy oświetleniowe.

Jedną z nich wyposażono dodatkowo w multimedialne monitory, stację pogodową i stanowisko do ładowania pojazdów elektrycznych. W trakcie spotkania nie zabrakło rzecz jasna prezentacji wspomnianych produktów.

Ich zalety omówił Grzegorz Płatek - dyrektor zarządzający firmy produkcyjnej JB. Warto zauważyć, że te innowacyjne produkty powstały we współpracy z bydgoską firmą IQ Energia. Na ich oficjalnej prezentacji nie zabrakło zatem  jej prezesa Krzysztofa Szperkowskiego.

Podczas eventu można było również podziwiać samochody elektryczne z jednej ze światowych marek. W zasadzie nie tylko podziwiać, ale także wziąć udział w testowej jeździe.

Wszystkiemu przyglądało się liczne grono zaproszonych gości oraz uczniowie z klasy patronackiej Ania Holding, która jak wiadomo funkcjonuje w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl