Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PAMIĄTKOWA FOTOGRAFIA NA KONIEC KADENCJI [VIDEO]

Ostatnia sesja, zakończonej już, siódmej kadencji Rady Miejskiej miała miejsce w środę 14 listopada. Choć radni na do widzenia podjęli jeszcze trzy uchwały, to posiedzenie miało typowo pożegnalny charakter. Za wsparcie finansowe wieluńskiego szpitala podziękował na posiedzeniu jego dyrektor Janusz Atłachowicz.

Radni miejscy w zakończonej już kadencji odbyli w sumie 61 posiedzeń podejmując 595 uchwał. Oczywiście podczas pożegnalnego posiedzenia był czas na oficjalne podziękowania za pracę dla lokalnego samorządu.

Nie tylko dla radnych, ale też sołtysów, przewodniczących rad osiedli i pracowników Urzędu Miejskiego. Tym razem ich inicjatorem był Piotr Radowski, wcześniej jak wiadomo za pracę radnym podziękował też burmistrz Wielunia.

Z pracą w lokalnym samorządzie wraz z końcem kadencji pożegnali się definitywnie Zdzisław Czerniak, Ryszard Budzyna, Janusz Ciosek, Jan Janik, Marian Kaczmarek, Jan Kępiński, Czesław Korpal, Grzegorz Kucharski, Kazimierz Leś, Mieczysław Majcher, Marek Mikuś oraz trzy w tym gronie kobiety: Honorata Freus-Grzelak, Janina Zapłotna i Bożena Żurek.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl