Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PRZEMÓWIENIA, 100 RÓŻ I OGNISKO PATRIOTYZMU

Gminne i powiatowe obchody z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości zapowiadają się w Wieluniu dość atrakcyjnie. Kulturalne imprezy przygotowały Wieluński Dom Kultury i Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Główne uroczystości 11 listopada rozpoczną się od odsłonięcia Tablicy Pamiątkowej z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości w budynku Urzędu Miejskiego i Starostwa.

Następnie organizatorzy zapraszają na Mszę Św. za Ojczyznę do Kolegiaty Wieluńskiej. Główne uroczystości odbędą się pod tablicą Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz tablicą ku czci Wielunian, którzy zginęli w walce o wolność Polski w latach 1914-1921 przy Ratuszu.

W programie m.in. przemówienia, złożenie kwiatów oraz występ grupy tanecznej działającej przy Wieluńskim Domu Kultury, która w rytmie Poloneza zaprowadzi uczestników na Plac Legionów, gdzie odbędzie się Ognisko Patriotyzmu.

Zapraszamy mieszkańców do wspólnego złożenia kwiatów. Urząd Miejski przygotował 100 biało-czerwonych róż. W tym roku, w 100-rocznicę odzyskania Niepodległości Ognisko Patriotyzmu organizują razem SPSK oraz I LO im. Tadeusza Kościuszki wraz z Harcerzami.

Dla wszystkich uczestników Urząd Miejski przygotował rozgrzewająca grochówkę, a Wieluński Dom Kultury aromatyczną herbatę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl