Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BĘDZIE RZĄDZIŁ WIELUNIEM PRZEZ KOLEJNYCH 5 LAT [VIDEO]

Nie ma co ukrywać, że rezultat II tury wyborów samorządowych w Wieluniu okazał się dla Pawła Okrasy- starego i nowego zarazem burmistrza Wielunia jeszcze większym sukcesem niż pierwszej. Obydwaj kandydaci praktycznie do ostatniej chwili zabiegali o głosy wyborców.

Paweł Okrasa nie dał rywalowi z PiS Pawłowi Rychlikowi praktycznie żadnych szans zdecydowanie wygrywając II turę wyborów na burmistrza Wielunia. Przegrany nie wycofuje się rzecz jasna z lokalnej polityki. Wręcz przeciwnie. Paweł

Rychlik będzie radnym w nowej Radzie Miejskiej Wielunia oczywiście z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Partia wprowadziła do rady w sumie pięć osób podobnie jak ugrupowanie Pawła Okrasy Łączy Nas Wieluń i Przyjazna Gmina.

Ponieważ Paweł Okrasa kandydował również na radnego, a jak wiadomo nie może łączyć tych funkcji ze sobą, do Rady Miejskiej wejdzie osoba, która uzyskała najwięcej głosów zaraz po nim z okręgu nr 1.

Kto to będzie? Prawdopodobnie Krzysztof Poznerowicz- prezenter Radia Ziemi Wieluńskiej od lat kojarzony z muzyką disco polo. Osobną kwestią pozostaje temat koalicji jaka zawiąże się w nowej Radzie Miejskiej.

Czy Paweł Okrasa w nowym rozdaniu będzie miał większość radnych po swojej stronie? Przekonamy się już niedługo.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl