Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZMIANY W STRUKTURZE ZARZĄDCZEJ SDM [VIDEO]

Marek Kapica nowym prezesem Spółdzielni Dostawców Mleka w Wieluniu został pod koniec minionego miesiąca. Oczywiście nie wziął się znikąd. Przez ostatnich kilka lat przewodniczył Radzie Nadzorczej Spółdzielni, a z branżą mleczarską związany jest od lat 90- tych minionego wieku.

W strukturze zarządczej spółdzielni zaszły zatem spore zmiany. Jej dotychczasowy i zarazem pierwszy prezes Stefan Bartela odszedł na emeryturę, podobnie zresztą jak wiceprezes Andrzej Polak.

Drugi z wiceprezesów spółdzielni Bogdan Woźniak pozostaje nadal w firmie, ale nie w randze wiceprezesa. Zarząd jest w tej chwili dwuosobowy, powołano również nowego przewodniczącego RN.

Były prezes Stefan Bartela miniony rok swojej pracy podsumował na kwietniowym zebraniu  przedstawicieli i członków spółdzielni. Rok 2017 firma zamknęła zyskiem i jest na plusie. Ten plus oczywiście mógłby być większy, ale zważywszy na ogólną sytuację na rynku mleka- nie najlepszą i dużą konkurencję nie jest źle.

Ponad 40% przychodów firmy stanowi sprzedaż jej sztandarowego produktu czyli twarożku kanapkowo- sernikowego. Nowy szef spółdzielni ma w tej chwili sporo pracy.

Nie dość, że konkurencja na rynku produktów mleczarskich jest bardzo duża, to ostatnio doszło też do zawirowań w gronie dostawców mleka. Część z nich odeszła z wieluńskiej spółdzielni do konkurencji.

Marek Kapica bacznie przygląda się również strukturze zatrudnienia spółdzielni. W tej chwili pracuje w niej ok. 330 pracowników.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl