Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O ŻYCIU WOLNYM OD UZALEŻNIEŃ [VIDEO]

W drugiej edycji przedsięwzięcia zatytułowanego „Profilaktyka oczami młodzieży” połączonego z koncertem edukacyjnym wzięło udział około 2500 uczniów szkół podstawowych i  ponadpodstawowych z terenu powiatu wieluńskiego.

Organizatorzy spotkania Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ponownie zaprosili do naszego miasta grupę „Wyrwani z niewoli”.

Spotkanie poprowadzili: Jacek Heres Zajkowski,  artysta hiphopowy i profilaktyk, którego solowa płyta otrzymała nagrodę główną Feniks 2015 w kategorii „muzyka chrześcijańska” oraz Piotr Zalewski- psycholog, profilaktyk, autor książki „Wzywani z niewoli”.

Głównym tematem projektu była promocja życia wolnego od uzależnień. „Wyrwani z niewoli” uważają, że bycie szczerym i autentycznym bardzo w życiu pomaga, nie należy się wstydzić swoich wartości i kroczyć własną drogą.

Bardzo istotną sprawą jest również umiejętność szukania pomocy i bycia otwartym w razie potrzeby, bo odkładane problemy z czasem zaczynają się piętrzyć , a co za tym idzie bywa coraz trudniej.

Przebieg spotkania miał dość dynamiczny charakter. Między tematycznymi  konferencjami był też czas na wspólne koncertowanie.  Niewątpliwie młodzież potrzebuje takiej inicjatywy profilaktycznej.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl