Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KONIEC PIERWSZEJ RUNDY ROZGRYWEK [VIDEO]

Juniorzy młodsi MKS-u PMDKiS-u Wieluń zakończyli pierwszą rundę rozgrywek ligi wojewódzkiej, w której - ze względu na cztery uczestniczące drużyny - rozegrali zaledwie trzy spotkania. Dla zawodników, którzy w większości kilka miesięcy temu otarli się o najlepszą w kraju ósemkę drużyn w kategorii młodzików, nie była ona zbyt udana.

Wygrali wprawdzie wysoko w pierwszej kolejce z Tropsem Poddębice, ale w konfrontacjach, od których zależeć będzie ewentualny awans do rozgrywek ogólnopolskich , piłkarze ręczni MKS MPMDKiS dość wyraźnie przegrali z dwoma drużynami łódzkiej Anilany, w tym niestety również ze swoimi rówieśnikami, którym ulegli w sobotę 22:29.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl