Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPECJALNY KONCERT I POPLENEROWA WYSTAWA [VIDEO]

Koncert muzyki cerkiewnej w Wieluńskim Domu Kultury odbył się w ramach zakończenia projektu „Poszukiwanie korzeni. Wielokulturowe warsztaty artystyczne” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Na scenie WDK- u zaprezentował się Chór Oktoich z Wrocławia pod dyrekcją ks. Grzegorza Cebulskiego. Chór działa przy cerkwi św. Cyryla i Metodego we Wrocławiu i Prawosławnego Ordynariatu Wojska Polskiego Garnizonu Wrocław, który powstał we wrześniu 1991 roku.

Koncertowi towarzyszyła wystawa poplenerowa „Oblicza Chrystusa w ikonie”. Jej przewodnim tematem było przypomnienie mieszkańcom historii budynku, w którym odbywają się obecnie animacje kulturalne, przywołanie wspomnień o byłych mieszkańcach naszego miasta, ich duchowości, tradycjach i kulturze.4 maja wyłączenia kanałów analogwych

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl