Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

90 MIESZKAŃ W NOWEJ LOKALIZACJI [VIDEO]

Amerykanka Residence z zewnątrz prezentuje się całkiem okazale. Pomysł wkomponowania starego młyna w nowoczesne apartamenty zdał egzamin i z pewnością Amerykanka Residence dorównuje tego typu inwestycjom realizowanym w największych polskich miastach.

Na uroczystym otwarciu nowego osiedla mieszkaniowego w roli głównej wystąpili inwestorzy czyli Paweł i Mariusz Szataniakowie, którzy wraz z burmistrzem i starostą dokonali oficjalnego otwarcia obiektu.

Pozwolenie na budowę osiedla otrzymano w październiku 2015 roku, a pierwsze prace budowlane ruszyły już miesiąc później. Obiekt o całkowitej powierzchni nieco ponad 12 tys. m2 łącznie liczy 90 mieszkań (najmniejsze o powierzchni niespełna 28 m2, największe nieco ponad 135 m2.

Warto zauważyć, że obiekt dzieli się na 4 budynki:
- budynek A (Stary Młyn) – 28 mieszkań
- budynek B – 34 mieszkania
- budynek C – 14 mieszkań
- budynek D – 14 mieszkań

W piwnicy osiedla znajdują się komórki lokatorskie oraz garaż podziemny na 51 miejsc postojowych- w tym 4 dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo jest 39 miejsc postojowych naziemnych.

Obiekt wyposażono w 4 windy, na terenie osiedla wybudowano plac zabaw dla dzieci, a w budynku A (Stary Młyn) na 3 piętrze usytuowano pomieszczenie fitness, w którym oprócz urządzeń do ćwiczeń są także dwie sauny.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl