Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O SZTUCE LOUISA TIFFANIEGO W MUZEUM

W Muzeum Ziemi Wieluńskiej miał miejsce wykład historyka sztuki Lucyny Urbańskiej - Kidoń nt. „Sztuka Louisa Tiffaniego – synteza secesji”. Louis Comfort Tiffany to bardzo ciekawa postać. Za młodu sporo podróżował po Europie i Afryce, co zaowocowało rozmiłowaniem w sztuce.

Tworzył dzieła ze szkła i wyroby jubilerskie w stylu secesji. Jak podkreślała autorka prezentacji - Tiffany chciał, by secesja trafiła pod przysłowiowe strzechy, dlatego zasłynął jako twórca pięknych lamp witrażowych, na które stać było przeciętnego Amerykanina.

Spotkanie było współorganizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie. Wykład tematycznie nawiązywał do wystawy „Secesja – piękno użytkowe”, którą w Muzeum Ziemi Wieluńskiej można oglądać do 25 listopada.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl