Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WYGRANA GOSPODARZY NIE BYŁA ZAGROŻONA [VIDEO]

Czwartą wygraną w piątym meczu pierwszej ligi zanotował MKS Wieluń w rozgrywkach pierwszej ligi. Podopieczni Tomasza Derbisa pokonali Forzę Wrocław 32:28, ale po meczu, w którym ich dyspozycja mocno falowała. Po pierwszych 20 minutach gospodarze prowadzili przykładowo różnicą 9 bramek.

Pierwszą połowę zakończyli z przewagą zaledwie sześciu goli. Po przerwie natomiast do głosu doszedł młody zespół ze stolicy Dolnego Śląska, który 3 minuty przed końcem notował zaledwie 3-bramowa stratę.

Na szczęście wygrana gospodarzy nawet przez moment nie była zagrożona. W przerwie meczu organizatorzy również nawiązali do klubowego jubileuszu 35-lecia, a publiczności zaprezentowały się wszystkie zespoły MKS-u.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl