Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z UDZIAŁEM NESTORA WIELUŃSKIEGO SZCZYPIORNIAKA [VIDEO]

6 drużyn kobiet i 8 mężczyzn wzięło udział w 20 ogólnopolskim turnieju z okazji 35-lecia Międzyszkolnego Klubu Sportowego. Ze względu na podwójny jubileusz zawody miały odświętny charakter, a w ich otwarciu wzięły udział władze samorządowe, sponsorzy i nestor wieluńskiego szczypiorniaka Henryk Bogus.

Gospodarze okazali się niezwykle gościnni nie tylko jako organizatorzy, ale również w sensie sportowym. Wychowankowie MKS-u jako jedyni nie wygrali bowiem meczu.

Z dorobkiem dwóch porażek i dwóch remisów zajęli w zawodach ostatnie ósme miejsce. Najlepsi okazali się natomiast panowie z Pabiksu Pabianice i panie ze Skry Warszawa.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl