Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KULTURALNY WIELUŃ-DĄBROWA JUŻ DZIAŁA [VIDEO]

Dworzec Kulturalny Wieluń Dąbrowa to kolejna placówka podlegająca bezpośrednio dyrektorowi Wieluńskiego Domu Kultury. W jej siedzibie jak zapowiadają organizatorzy będą odbywały się kameralne koncerty, wystawy, performance czy instalacje artystyczne.

Podczas inauguracyjnego spotkania nie zabrakło naturalnie uroczystego przecięcia wstęgi i pierwszego muzycznego koncertu. Na tę okoliczność zaproszono do Wielunia wokalistę Janusza Radka, który dał niezwykle energetyczny koncert.

Radek karierę rozpoczynał od śpiewania poetyckiego. W latach 1994-95 współtworzył krakowski kabaret Zielone Szkiełko. Od 1999 często występuje w spektaklach teatralno-muzycznych.

Dworzec Kulturalny- Wieluń Dąbrowa będzie również miejscem spotkań artystycznych, działań dyskusyjnych klubów czy benefisów. W budynku będzie również działała pracowania ceramiczna i rzemieślnicza.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl