Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

JESIENNE PORADY DLA CUKRZYKÓW [VIDEO]

Jesienne spotkanie członków wieluńskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków tak jak wiele poprzednich odbyło się w siedzibie SDK. Placówka już od dłuższego czasu jest stałą siedzibą stowarzyszenia. Wieluński oddział organizacji pomagający swoim członkom m.in. w codziennym życiu powoli przygotowuje się do ważnego jubileuszu, 30- lecia swojego istnienia.

Tematem przewodnim jesiennego spotkania diabetyków była prelekcja o cukrzyku jesienią. Wygłosiła ją oczywiście specjalista diabetolog Jolanta Anek. Jolanta Anek przestrzegała cukrzyków, aby w szczególności uważali jesienią na umiarkowanie spożywanie owoców.

Są w tym roku wyjątkowo dorodne, bardzo dojrzałe, ale niestety zawierające również dużą ilość cukru. Tego nie wolno bagatelizować.

Podczas spotkania omówiono również wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne. Nie jest ich mało, więc warto skorzystać. Tym bardziej, że ich cena też jest całkiem przystępna.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl