Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OKOLICZNOŚCIOWE PRZEMÓWIENIA NA KONIEC KADENCJI [VIDEO]

Bardziej uroczyście było na ostatniej w tej kadencji sesji Rady Powiatu. Także i tu, po roboczej części posiedzenia był czas na oficjalnie podziękowania. Rozpoczął je Paweł Rychlik, który oficjalnie podziękował za wieloletnią pracę w samorządzie Adamowi Spodymkowi z PiS.

Spodymek w samorządzie był obecny od 2006 roku, trzy kadencje. W nowych wyborach nie kandydował. Oficjalne podziękowania popłynęły też w kierunku Waldemara Kluski z Forum Samorządowego Ziemi Wieluńskiej.

On także pożegnał się z pracą w Radzie Powiatu. Po wyborach będzie radnym Rady Miejskiej Wielunia. Wreszcie przyszedł czas na kilka słów od starosty wieluńskiego.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl