Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DWA CIEKAWE KONCERTY W WIELUNIU

Podczas oficjalnego otwarcia Dworca Kulturalnego Wieluń- Dąbrowa w sobotę o godz. 19.00 na nowej scenie wystąpi znany wokalista Janusz Radek. Z kolei Muzeum Ziemi Wieluńskiej zaprasza w niedzielę o godz. 16.00 na koncert zespołu Zayazd. Wstęp na te koncerty jest bezpłatny!

Janusz Radek karierę rozpoczynał od śpiewania poetyckiego. W latach 1994-95 współtworzył krakowski kabaret Zielone Szkiełko. Od 1999 często występuje w spektaklach teatralno-muzycznych. Ponadto jest zapraszany do udziału w koncertach okolicznościowych- gdzie wykonuje specjalnie przygotowane utwory.Zespół Zayazd (niegdyś kojarzony z muzyką country)  zaprasza na muzyczną podróż przez historię Polski z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. W repertuarze znajdą się autorskie piosenki Lecha Makowieckiego nawiązujące do najważniejszych wydarzeń i postaci w dziejach naszej Ojczyzny.Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl