Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZALEŻY IM NA SILNYM SAMORZĄDZIE [VIDEO]

Konwencję wyborczą KKW SLD Lewica Razem powiatu wieluńskiego zorganizowaną w WDK rozpoczął Dariusz Ceglarski Przewodniczący RP SLD powiatu wieluńskiego. Konwencja była okazją do podsumowania tego, co udało się zrobić w kończącej się już kadencji na terenie powiatu wieluńskiego.

Głos zabrali m.in. Janina Zapłotna- radna Rady Miejskiej oraz Józef Ranoszek- wiceprzewodniczący Rady Powiatu obecnej kadencji. Oczywiście na konwencji nie zabrakło prezentacji kandydatów do Rady Powiatu i Rady Miasta oraz Rad Gmin.

Był też czas na omówienie programu wyborczego SLD Lewica Razem. Lewicowcy chcą m.in. wschodniej obwodnicy miasta, planują stworzenie Domu Opieki Dzienno-Nocnej, utrzymanie wysypiska śmieci w Rudzie oraz utworzenie zakładu opiekuńczo- leczniczego w wieluńskim szpitalu.

Do wyborów samorządowych w Wieluniu i powiecie SLD Lewica Razem idzie z hasłem „Silny samorząd, demokratyczna Polska”.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl