Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NA LUDOWĄ NUTĘ W I LO [VIDEO]

Wieczór z folklorem w I LO był jedną z pierwszych dużych imprez, które w podwojach ogólniaka przy Nadodrzańskiej zorganizowano w nowym roku szkolnym. Imprezę przygotowały nauczycielki Agnieszka Bryś i Anna Mazur.

Trzeba uczciwie przyznać, że kultura ludowa w takim wymiarze pojawia się w wieluńskich szkołach niezwykle rzadko. Prezentacja kultury ludowej na tym spotkaniu nie ograniczyła się tylko do naszego regionu.

W artystycznej pigułce pokazano bogactwo kulturowe całej Polski. Były więc recytacje wierszy, monologi i scenki rodzajowe oraz wystawa rękodzieła ludowego i ekspozycja fotograficzna zatytułowana „Piękna nasza Polska cała”.
W tej artystycznej imprezie, której scenariusz powstał jeszcze przed wakacjami wzięło udział ok. 80 uczniów z klas 2a, 1g i 3f, a także pojedynczy uczniowie z innych klas.Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl