Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W RAMACH PROJEKTU „PRZYSTANEK 60+” [VIDEO]

W ramach projektu Łódzkiego Domu Kultury pn. „Przystanek 60+” Wieluń odwiedziła grupa seniorów z naszego województwa. Celem wizyty było zwiedzanie miasta i Muzeum Ziemi Wieluńskiej oraz udział w warsztatach malarskich i fotograficznych.

Wieluń wybrany został jako jedno z pięciu miast województwa łódzkiego, będące przykładem miejsca atrakcyjnego pod względem turystycznym i historycznym.

Po wycieczce i zwiedzaniu muzeum seniorzy wzięli udział w warsztatach zorganizowanych w plenerze. Pomimo wietrznej i typowo jesiennej  pogody uczestnicy z zapałem zabrali się do malowania widoków Wielunia.

Ponadto część grupy wzięła udział w warsztatach fotograficznych i ruszyła w miasto, by uwiecznić w kadrze najciekawsze obiekty.

Wizytę w ramach projektu „Przystanek 60+” oceniono na plus. Organizatorzy z ŁDK oraz uczestnicy zgodnie uznali Wieluń za bardzo ciekawe i piękne miasto.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl