Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SZYBKO ODROBILI NIEWIELKĄ STRATĘ [VIDEO]

Pierwszy mecz w hali WOSiR rozegrali w tym sezonie pierwszoligowi piłkarze ręczni MKS- u Wieluń. W drugiej kolejce podopieczni Tomasza Derbisa, choć nie bez problemów, pokonali Real Astromal Leszno 26:22.

Choć pierwsze gole zdobyli w meczu rywale, gospodarze szybko odrobili niewielką stratę i przez większość pierwszej połowy posiadali inicjatywę.

Prowadzenie oddali dopiero tuż przed przerwą i po pierwszych 30 minutach na tablicy widniał wynik remisowy 12:12. Wyrównany bój toczył się również w drugiej części spotkania.
Ostatnie 10minut należało jednak do wielunian i stąd 4-bramkowa wygrana MKS-u. Największy wkład w zdobycie trzech punków wniósł niewątpliwie klubowy wychowanek, który po dwunastu latach wrócił do Wielunia.

Telewizja

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.