Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z INFORMACJAMI WAŻNYMI DLA PANÓW [VIDEO]

VIII edycja Powiatowego Dnia Walki z Rakiem, akcji organizowanej przez Starostwo Powiatowe i Stowarzyszenie „Po Prostu Żyj” ponownie miała miejsce w auli I LO. Początek każdego tego typu sympozjum jest okazją nie tylko do powitania zaproszonych gości, ale też krótkiej statystyki jeśli chodzi o wiodący temat spotkania.

W tym roku Powiatowy Dzień Walki z Rakiem poświęcony był zachorowalności na raka jąder. Panel dyskusyjny zdominowali w tym roku lekarze specjaliści z Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Obecni w auli panowie dowiedzieli się zatem praktycznie wszystkiego o raku jądra łącznie z metodami skutecznego leczenia.

Jeden z wykładów wygłosiła także zaproszona do Wielunia dr n. med. Ewa Chmielewska Ordynator Pododdziału Chemioterapii, specjalista onkologii klinicznej z Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Traktował on o raku jąder, jako wstydliwym przypadku- chorobie, którą łatwo wykryć i skutecznie leczyć. W panelu dyskusyjnym tak jak rok temu wziął także udzial prezes stowarzyszenia „Gladiator” zrzeszającego członków zmagających się z rakiem prostaty.

Stowarzyszenie także dużo wie właśnie o schorzeniach i nowotworach jąder. Jego prezes zachęca panów do systematycznego badania się. Podobnie jak w latach poprzednich także i w tym roku można było zarejestrować się w bazie dawców szpiku i wykonać bezpłatne badania profilaktyczne.

Akcja miała miejsce we wszystkich średnich szkołach prowadzonych przez powiat. W trakcie spotkania poznaliśmy także laureatów siódmej już edycji konkursu plastycznego pt. “Oj raku, raku nie będzie znaku ...”.

Dla najlepszych były oczywiście atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nie zabrakło także akcentów artystycznych.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl