Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZACZYNAJĄ RYWALIZACJĘ W NOWYM KLUBIE [VIDEO]

Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu klasy B odnieśli piłkarze KS-u Wieluń. Klub Sportowy Wieluń to nowe stowarzyszenie, które - po wakacyjnych zawirowaniach wynikających się z nierozliczeniem się WKS-u wobec Łódzkiego Związki Piłki Nożnej - wyodrębniło się właśnie z Wieluńskiego Klubu Sportowego.

Siłą rzeczy nowy klub zaczyna rywalizację od najniższej klasy rozgrywkowej, a ponieważ trzon drużyny stanowią zawodnicy i trener mający doświadczenie nabyte w klasie okręgowej, wyniki meczów są wysokie.

Przykładowo w dwóch pierwszych meczach wielunianie pokonali Piasta Ruda 10:0 i GKS Siemkowice 9;0. Tym razem jednak Płomień Makowiska stawił im niespodziewany opór.

Goście objęli nawet prowadzenie, po czym KS stracił pierwszego gola w sezonie. Potem jednak do głosu doszli gospodarze, którzy mimo nie najlepszej gry zwyciężyli 5:1

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl