Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPRAWDZILI STAN BEZPIECZEŃSTWA NA OSIEDLU [VIDEO]

Obecność wozów bojowych jak i samych strażaków na wieluńskich osiedlach mieszkaniowych nie jest oczywiście rzeczą codzienną, ale się zdarza. Zdarza się dlatego, że strażacy sprawdzają stan bezpieczeństwa osiedli pod względem pożarowym. W ostatnim czasie zawitali ponownie na os. AK i Bugaj.

Chcieli sprawdzić wykonanie pokontrolnych zaleceń administratora budynków czyli WSM. Wszystkie zostały wykonane zgodnie z planem. W tym tygodniu strażacy skontrolowali także osiedle Kopernika.

Sprawdzali zabezpieczenie osiedla w drogi pożarowe, dojazd strażackich wozów bojowych i możliwości rozstawienia specjalistycznego sprzętu, choćby tego oto wysięgnika.

W trakcie kontroli okazało się, że na wspomnianym osiedlu strażacy napotkali na ważną przeszkodę, którą trzeba będzie usunąć. Chodzi o  linię energetyczną przebiegająca tuż przed blokiem.

Strażackie, pokontrolne zalecenia zostaną przekazane administratorowi budynków, czyli WSM. Jak zapowiada straż pożarna, takie same kontrole zostaną przeprowadzone w przyszłym roku na osiedlach Stare Sady, Stodolniana i ulicy Sucharskiego.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl