Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PROFILAKTYCZNA DEBATA O UZALEŻNIENIACH [VIDEO]

W  dwudniowym projekcie zatytułowanym „Najlepszy gdy słabość staje się siłą” wzięło udział około 600 uczniów ze szkół podstawowych i średnich. Najważniejsza jest profilaktyka,  uczniowie powinni mieć świadomość jakie zagrożenie niesie ze sobą sięganie po  narkotyki i alkohol.

Spotkanie w Kinie Syrena rozpoczęło się projekcją filmu profilaktyczno edukacyjnego w reżyserii Łukasza Palkowskiego pt. „Najlepszy”. Film powstał na podstawie powieści biograficznej Łukasza Grassa „Najlepszy Gdy Słabość staje się siłą”.

Głównym bohaterem  fabuły jest Jerzy Górski , człowiek który przez  ponad czternaście lat był uzależniony od narkotyków,  papierosów i alkoholu, ale postanowił pokonać swoje słabości. Nowy rozdział w życiu Górskiego zaczął się od terapii we wrocławskim Monarze.

To tutaj młody człowiek postanowił stawić czoła nałogom i stanąć wprawdzie z samym sobą, nauczył się walczyć, został sportowcem,  zdobył min. tytuł mistrza świata w triathlonowych zawodach Double Ironman w Stanach Zjednoczonych.  

Po zakończeniu projekcji, ku zaskoczeniu uczniów na scenie pojawił się on sam. Górski pytał młodych ludzi czym się zajmują poza szkołą i jakie mają zainteresowania.

Sportowiec zaznaczył, że nie powinni się wstydzić tego kim są, jakie mają pasje, by je rozwijali,  bo to jest ogromną siłą życia.Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl