Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PROFILAKTYCZNA DEBATA O UZALEŻNIENIACH [VIDEO]

W  dwudniowym projekcie zatytułowanym „Najlepszy gdy słabość staje się siłą” wzięło udział około 600 uczniów ze szkół podstawowych i średnich. Najważniejsza jest profilaktyka,  uczniowie powinni mieć świadomość jakie zagrożenie niesie ze sobą sięganie po  narkotyki i alkohol.

Spotkanie w Kinie Syrena rozpoczęło się projekcją filmu profilaktyczno edukacyjnego w reżyserii Łukasza Palkowskiego pt. „Najlepszy”. Film powstał na podstawie powieści biograficznej Łukasza Grassa „Najlepszy Gdy Słabość staje się siłą”.

Głównym bohaterem  fabuły jest Jerzy Górski , człowiek który przez  ponad czternaście lat był uzależniony od narkotyków,  papierosów i alkoholu, ale postanowił pokonać swoje słabości. Nowy rozdział w życiu Górskiego zaczął się od terapii we wrocławskim Monarze.

To tutaj młody człowiek postanowił stawić czoła nałogom i stanąć wprawdzie z samym sobą, nauczył się walczyć, został sportowcem,  zdobył min. tytuł mistrza świata w triathlonowych zawodach Double Ironman w Stanach Zjednoczonych.  

Po zakończeniu projekcji, ku zaskoczeniu uczniów na scenie pojawił się on sam. Górski pytał młodych ludzi czym się zajmują poza szkołą i jakie mają zainteresowania.

Sportowiec zaznaczył, że nie powinni się wstydzić tego kim są, jakie mają pasje, by je rozwijali,  bo to jest ogromną siłą życia.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl