Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PRZY KAWIE O PRZYSZŁOŚCI MIASTA I GMINY [VIDEO]

Konwencja i zarazem oficjalna inauguracja kampanii wyborczej ugrupowania Przyjazna Gmina miała miejsce w niedzielę 23 września przy ul. Kopernika 33, w Cafe Brząkała- miejscu w którym kandydat na burmistrza Przyjaznej Gminy będzie spotykał się z mieszkańcami miasta.

Spotkanie otworzył radny Mieczysław Majcher. Liderem ugrupowania i zarazem kandydatem Przyjaznej Gminy na burmistrza Wielunia jest jak wiadomo Waldemar Brząkała.

W trakcie konwencji wyborczej Przyjaznej Gminy nastąpiła także prezentacja kandydatów ugrupowania do Rady Miejskiej Wielunia. Jest ich w sumie 27.

Cafe Brząkała jak zapowiada kandydat na burmistrza to miejsce w którym przy kawie będzie rozmawiał z mieszkańcami o przyszłości  Gminy i Miasta Wieluń.

Cafe Brząkała będzie czynne codziennie: w poniedziałki, środy i piątki od 16 do 19, a we wtorki i czwartki od 9 do 12. W każdy piątek o godzinie 17 kandydat na burmistrza i kandydaci na radnych będą podsumowywali mijający tydzień kampanii wyborczej.

 

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl