Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DO ZOBACZENIA W TVK WSM [VIDEO]

W ten weekend na antenie stacji TVK WSM relacja z wrześniowej sesji Rady Miejskiej. W przedostatnim już w tej kadencji posiedzeniu radni dokonali kilku zmian. Honorata Freus- Grzelak zawnioskowała do przewodniczącego o zdjęcie z porządku obrad punktu dotyczącego podjęcia uchwały w sprawie podwyższenia diet dla sołtysów wsi i przewodniczących rad osiedli.

Burmistrz Okrasa zawnioskował z kolei o zdjęcie punktu dotyczącego opłaty targowej i wprowadzenia pod obrady punktu dotyczącego Statutu Gminy Wieluń.

Z kolei radny Wojciech Psuja złożył wniosek o przeniesienie punktu „Informacja burmistrza z działań podejmowanych między sesjami, w tym z wykonania przez niego uchwał rady. Zapytania i wolne wnioski” z końca listy punktów przeznaczonych pod obrady na sam jej początek.

I właśnie od wolnych wniosków zaczniemy dłuższą relację z sesji Rady Miejskiej, którą jak zwykle pokażemy na koniec programu, w drugiej odsłonie Tematu Tygodnia. Polecamy.

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl