Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PRZYJADĄ SPECJALNIE DO WIELUNIA

Dziś w Wieluniu odbędzie się plener artystyczny organizowany w ramach projektu Łódzkiego Domu Kultury pn. „Przystanek 60+”. W plenerze przy Muzeum Ziemi Wieluńskiej wezmą udział seniorzy z Łodzi i okolic. Wieluń wybrany został jako jedno z pięciu miast województwa łódzkiego, będący przykładem miejsca atrakcyjnego turystycznie i historycznie.

Po wycieczce i zwiedzaniu atrakcji turystycznych uczestnicy wezmą udział w 2 warsztatach: malarskim oraz fotograficznym, gdzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów będą mieli okazję docenić walory miejskiej zabudowy oraz zabytków.

Program:

  • 11.00- 12.30 Zwiedzanie Wielunia oraz Muzeum Ziemi Wieluńskiej
  • Około godz. 12.30 – 14.30 warsztaty fotograficzne i malarskie (błonie przy Muzeum Ziemi Wieluńskiej)


Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl