Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

JUBILEUSZOWA ODSŁONA POPULARNEGO JARMARKU [VIDEO]

Popularny nie tylko wśród mieszkańców naszego miasta Jarmark na terenie klasztoru Ojców Franciszkanów odbył się już dziesiąty raz. Jubileuszowej edycji jarmarku jak zawsze towarzyszyło wiele atrakcji- tych dla ducha i tych dla ciała. Ojcowie Franciszkanie każdego roku dwoją się i troją, aby przybyli na jarmark goście czuli się jak u siebie.

Ogromną popularnością od lat cieszą się własne wyroby zakonników jak różnego rodzaju miody, konfitury czy swojskie potrawy. W tym roku spora kolejka ustawiła się też po domowe pierogi.

Ojcowie Franciszkanie dochód z poprzedniego, ale też tegorocznego jarmarku chcą przeznaczyć na wymianę okien w całym obiekcie. Jest ich naprawdę sporo, bo ponad setka.

Na jarmarku nie zabrakło również atrakcji dla dzieci. Były wspólne zabawy i występy artystyczne. A zaprezentowały się m.in. dzieci z Przedszkola nr 1 w Wieluniu, Szkoły Podstawowej nr 4 i Zespołu Szkół w Skomlinie.

W trakcie jarmarku tak jak w latach poprzednich można było również zwiedzić klasztorne pomieszczenia, oczywiście nie wszystkie.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl