Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KOLEJNY KANDYDAT NA BURMISTRZA WIELUNIA [VIDEO]

Powiększyła się ostatnio grupa osób, które w tegorocznych wyborach samorządowych będą ubiegać się o fotel burmistrza Wielunia. Do grona szóstki kandydatów dołączył niedawno siódmy - Dariusz Kowalczyk- dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu.

Przypomnijmy zatem, że o reelekcję starał się będzie obecny włodarz miasta Paweł Okrasa. W jesiennych wyborach samorządowych wystartuje także Paweł Rychlik z PiS, Waldemar Brząkała z Przyjaznej Gminy, Sławomir Kaftan z PSL i ponownie, tak jak 4 lata temu Waldemar Kluska z Forum Samorządowego Ziemi Wieluńskiej.

Z kolei kandydatem ugrupowania Klub Sport-Zdrowie Edukacja będzie radny Robert Duda, w przeszłości także przewodniczący Rady Miejskiej.

Do grona wspomnianych kandydatów dołączył też ostatnio Dariusz Kowalczyk - dyrektor Zespołu Szkół nr 2.

Kowalczyk będzie ubiegał się o fotel burmistrza Wielunia z ramienia Wspólnoty Ziemi Wieluńskiej. Mamy więc w sumie 7 kandydatów, którzy powalczą ze sobą o stanowisko burmistrza Wielunia.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl