Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

REQUIEM MOZARTA W WIELUŃSKIEJ KOLEGIACIE [VIDEO]

"Requiem" Wolfganga Amadeusza Mozarta w wykonaniu Radomskiej Orkiestry kameralnej pod dyrekcją Dawida Bera w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia było artystycznym akcentem uroczystych obchodów 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej w Wieluniu.

Orkiestrze podczas koncertu towarzyszył Chór Kameralny Vivid Singers z solistami Małgorzatą Syrek, Sylwestrem Smulczyńskim, Pawłem Erdmanem i Patrycją Krzeszowską-Kubit.

Koncert był o tyle niezwykły, bo przeplatany fragmentami Objawienia św. Jana, które czytali dwaj krakowscy aktorzy: wielunianin Marcin Sztendel i Marcin Urbanke. Można go było również oglądać na zewnątrz świątyni, na specjalnie ustawionych telebimach.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.