Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W ROLI GŁÓWNEJ ŚWIADEK BOMBARDOWANIA WIELUNIA [VIDEO]

W ramach uroczystych obchodów 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej w Muzeum Ziemi Wieluńskiej zorganizowano jeszcze spotkanie ze świadkiem bombardowania Wielunia Janem Tyszlerem. Jan Tyszler jest autorem książki „Wieluń i Pamięć”.

Jako niespełna 7- letni chłopiec naocznie przekonał się czym jest wojna. W trakcie spotkania była okazja do prezentacji reedycji wydawnictwa z nową okładką. Jan Tyszler urodził się w  1933 roku.

Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz wydziału operatorskiego PWSTiF w Łodzi. W momencie wybuchu wojny mieszkał wraz z rodziną przy Nowym Rynku.

Uroczyste obchody z okazji 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej zakończyła plenerowa msza święta na na zrekonstruowanych fundamentach kościoła farnego.
Mszę odprawił i homilię wygłosił metropolita częstochowski abp Wacław Depo.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl