Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SZTAFETA Z OGNIEM POKOJU [VIDEO]

W przeddzień obchodów 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej już po raz czwarty z lotniska w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem wyruszyła w kierunku Wielunia sztafeta z Ogniem Pokoju. To właśnie z tamtego miejsca nad ranem 1 września 1939 roku wystartowały samoloty , które następnie zbombardowały Wieluń.

Wśród uczestników Biegu Pamięci znalazła się młodzież z Wielunia i partnerskiego Osterburga. Tuż przed wyjazdem na lotnisko biegacze tradycyjnie spotkali się w Muzeum Ziemi Wieluńskiej ze świadkami bombardowania i kombatantami.

Wśród biegaczy byli uczniowie, którzy startowali po raz pierwszy oraz tacy, którzy wzięli udział w Biegu Pokoju kolejny raz. Jak podkreślają organizatorzy, co roku nie brakuje chętnych do udziału w biegu.

Dodają też, że nie trzeba mieć kondycji sportowca, by wesprzeć tę szczytną ideę. Sztafeta z Ogniem Pokoju wbiegła na poranne uroczystości upamiętniające wybuch II wojny światowej i przekazała płomień biegaczom z Ostrzeszowa, Burzenina i Sieradza.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl