Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Ostatniego dnia sierpnia na skwerze Fili Bibliotecznej w Masłowicach odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Biblioteka takie wydarzenie dla dzieci zorganizowała już po raz trzeci zapewniając jednocześnie mnóstwo atrakcji.

Mali czytelnicy chętnie brali udział w konkursach , a na koniec nie mogło zabraknąć pysznego, pieczonego ziemniaka oraz gofrów z bitą śmietaną.

Najmłodsi uczestnicy tworzyli ludziki z ziemniaków i świetnie bawili się przy m.in. przy „Kaczuszkach” czy piosence „Jedzie pociąg z daleka”. Zabawa trwała od 16.00 do 19.00.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl