Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z OKOLICZNOŚCIOWYM WYKŁADEM I MEDALAMI DLA ZASŁUŻONYCH [VIDEO]

Ponieważ okolicznościową sesję z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości wspólnie przygotowali powiat i gmina Wieluń zaraz na jej początku na scenie kina „Syrena” pojawili się wszyscy wójtowie gmin z terenu powiatu wieluńskiego na czele ze starostą i burmistrzem Wielunia.

Specjalnym gościem tego okolicznościowego posiedzenia był prof. dr. hab. Wojciech Roszkowski, który wygłosił wykład pt. "Niemożliwe stało się możliwym -odrodzenie Polski w 1918 roku".
W dalszej części specjalnej sesji wręczono także medale honorowe “Zasłużony dla Ziemi Wieluńskiej”. W tym roku wyróżniono nimi Stefana Bartelę - prezesa SDM, ks. Jarosława Borala, Jana Janika, Waldemara Kluskę, Wandę Majtykę, Henryka Smolarza, Henryka Wilka, Koło Gospodyń Wiejskich w Dzietrznikach i wreszcie firmę Wielton S. A.

W imieniu odznaczonych głos zabrał Stefan Bartela. Pod koniec sesji głos zabrali jeszcze goście zza granicy czyli burmistrzowie partnerskich miast Wielunia: Estaires, Valverde del Camino i Ochtrup.
Uroczystą sesję  uświetniły występy Chóru i Zespołu Muzyki Dawnej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu, Zespołu „Nadwarcianki” z Konopnicy i Zespołu Obrzędowo-Śpiewaczego z Ożarowa.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl