Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CHCE ZOSTAĆ BURMISTRZEM WIELUNIA

Wszyscy Ci, którzy interesują się bieżącym życiem naszego miasta nie mogą nie znać Waldemara Brząkały. Oficjalnie trzeci już kandydat na stanowisko burmistrza Wielunia w tegorocznych wyborach samorządowych reprezentuje ugrupowanie Przyjazna Gmina.

Waldemar Brząkała ze strażą pożarną związany był 33 lata. Ostatnie 10 lat swojej zawodowej pracy: od 2006 do 2016 roku spędził na stanowisku komendanta KP PSP w Wieluniu.

Kampania wyborcza powoli rozkręca się. W niedalekiej przyszłości poznamy zatem następnych kandydatów ubiegających się o fotel burmistrza Wielunia. Zapowiada się zatem ostra wyborcza walka.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl