Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MARATON FILMOWY I OKOLICZNOŚCIOWY KONCERT

W ramach obchodów 79. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej w kinie „Syrena” zaplanowano maraton filmów wojennych. Odbędzie się on 1 września w godzinach popołudniowych. Z kolei 31 sierpnia w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Wieluniu odbędzie się koncert „Requiem d-moll KV626” Wolfganga Amadeusza Mozarta. Wstęp wolny.

1 września w Syrenie wyświetlone zostaną wyłącznie filmy:
    Kamienie na szaniec – godz.14:00
    Dunkierka – godz. 16:00
    Przełęcz ocalonych – godz.18:00
    Miasto 44 – godz. 20:30

Seanse odbędą się bez konsumpcji przekąsek kinowych.Koncert „Requiem d-moll KV626” Wolfganga Amadeusza Mozarta w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Wieluniu wykona Radomska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Dawida Bera. Towarzyszyć jej będzie Chór Kameralny Vivid Singers.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.