Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PROFILAKTYKA ZDROWOTNA W ŁÓDZKIEM

Mieszkańcy województwa łódzkiego mogą korzystać z bezpłatnych badań lekarskich w ramach programów zdrowotnych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Mowa o pięciu programach profilaktycznych dotyczących zapobiegania i wczesnego wykrywania: cukrzycy typu 2, choroby nerek, nowotworu szyjki macicy, piersi i jelita grubego.

Realizowany jest także program szczepień przeciwko wzw typu B dla osób chorych przewlekle oraz program rehabilitacji leczniczej. Łódzkie pod względem zapadalności na choroby przewlekłe i długości życia mieszkańców niestety zajmuje dosyć niechlubne miejsce w skali kraju.

Zły stan zdrowia mieszkańców naszego regionu jest także jednym z głównych czynników ograniczających ich aktywność zawodową, szczególnie osób w wieku 50 plus.

Wszystkie programy dotyczące profilaktyki zdrowotnej realizowane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Informacje o miejscu oraz terminie zgłoszeń do programów znajdują się na stronach: rpo.lodzkie.pl lub zdrowie.lodzkie.pl

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl