Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PIŁKA SIATKOWA NA BASENIE PRZY BRONIEWSKIEGO [VIDEO]

Upalne dni końcówki lipca sprzyjały wypoczynkowi na wieluńskim basenie. Nie dla wszystkich wizyta na kąpielisku oznaczała jednak słodkie lenistwo. Na basenie zorganizowano turniej piłki plażowej o puchar burmistrza. Wśród odwiedzających basen  przeprowadzono też akcję promującą bezpieczeństwo nad wodą.

W turnieju plażówki wzięło udział pięć dwuosobowych drużyn. Zgłosili się sami panowie. Po rozegraniu serii meczów systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów, wyłoniono zwycięzców.

Najlepsza okazała się para: Konrad Pałyga i Bartosz Kopytnik. Drugie miejsce zajęli Daniel Białek i Maciej Kujawa, trzecie Rafał Białek i Damian Kaczmarek. Na czwartym miejscu zawody ukończyli Paweł Rzeźniczak i Przemysław Raszewski, a na piątym Bartosz Macurek i Kamil Kita.

Przy okazji turnieju organizowanego od kilku lat przez Wieluński Ośrodek Sportu i Rekreacji, wieluńscy strażacy i ratownicy medyczni przeprowadzili akcję edukacyjną na temat bezpiecznego zachowania się na wakacjach.

W specjalnym namiocie można było nauczyć się w praktyce udzielania pierwszej pomocy. Tuż obok wszyscy chętni mogli sprawdzić swą wiedzę odpowiadając na pytania policjanta. Na odważnych czekały gadżety i kamizelki odblaskowe.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl