Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ODWIEDZILI SCHRONISKO DLA PSÓW W CZARTKACH [VIDEO]

Niesamowite wrażenia zapewnił dzieciom pobyt w pięknym plenerze w Małyszynie. Gospodarze przygotowali sporo atrakcji dla małych gości z placówek WSM: ogromną zjeżdżalnię i wąż z przeszkodami, boiska do gry w piłkę nożną i siatkówkę plażową, zraszacz chroniący przed upałem i mnóstwo smakołyków.

Okazuje się, że nie tylko wycieczki cieszą się powodzeniem. Wśród dzieci z placówek WSM są również miłośnicy zajęć stacjonarnych, warsztatów plastycznych oraz spektakli teatralnych.

Ostatnio w sali SDK odbyło się przedstawienie Teatru Duet z Krakowa „Doktor Dzięcioł”. Za wyjątkowo udaną i ciekawą wycieczkę dzieci z placówek WSM uznały wizytę w schronisku w Czartkach koło Sieradza.

Dzieci obejrzały gabinety weterynaryjne wyposażone w profesjonalny sprzęt do badania zwierząt, a następnie mogły przywitać się i głaskać do woli przyjazne psy mieszkające w boksach.

Jednak największą atrakcją było przytulanie szczeniąt, zabawy z kotami oraz wyprowadzanie psów na smyczy. Wycieczka miała charakter przede wszystkim edukacyjny, żeby uświadomić dzieciom, że pies nie jest maskotką.

Na zakończenie dzieci z placówek WSM podarowały karmę przywiezioną specjalnie dla psów i kotów ze schroniska w Czartkach oraz obejrzały prezentację kilku psów oczekujących na adopcję.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl