Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

400 MASZYN NA 18 ZLOCIE MOTOCYKLOWYM [VIDEO]

Choć za nami już kilkanaście edycji Zlotu Motocyklistów impreza w dalszym ciągu cieszy się dużą popularnością nie tylko wsród jego uczestników, ale też publiczności. Na 18 Zlot jak zawsze przybyły tłumy Wielunian, po to aby oczywiście podziwiać te jedyne w swoim rodzaju maszyny.

Zlot to jednak nie tylko motocykle, ale także oryginalne stroje uczestników na co dzień przecież zajmujących się często zupełnie czymś innym.

W tegorocznym zlocie wzięło udział ponad 400 motocykli. Na placu przed starostwem powiatowym nie zabrakło rzecz jasna popisów i specjalnych konkurencji.

Zlot zorganizował naturalnie Klub Motocyklowy Husaria z Wielunia. Jego druga część odbywająca się w Konopnicy jak zawsze okraszona była rockowym graniem i popisami motocyklistów. Nie zabrakło też gości zza granicy.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl