Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BĘDĄ UTRUDNIENIA NA ULICY PIŁSUDSKIEGO [VIDEO]

W sierpniu spodziewane jest odnowienie nawierzchni  na całym odcinku ulicy Piłsudskiego. Będą zatem utrudnienia w ruchu: od świateł do świateł. Lifting Piłsudskiego musi zakończyć się jeszcze przed 1 września.

Ulica ma być bowiem gotowa na uroczyste obchody kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Tymczasem wiosną tego roku zarządca krajowych szlaków zapowiadał realizację kolejnej ważnej inwestycji: budowy ścieżki dla rowerzystów i pieszych wzdłuż drogi krajowej z Wielunia do Gaszyna.

Pierwsze prace mają się rozpocząć jeszcze w tym roku, choć nie wiadomo, bo okazało się, że są protesty tamtejszych mieszkańców. Nie wszystkim zatem pasuje ta inwestycja.

Miejmy jednak nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli zarządcy i inwestycja dojdzie jednak do skutku. Trasa dla rowerzystów i pieszych na odcinku Wieluń-Gaszyn ma być gotowa w 2019 r. i z pewnością będzie znacznym udogodnieniem.
Zajrzyjmy jeszcze na obwodnicę Wielunia. Długo wyczekiwana inwestycja została sfinalizowana pod koniec marca 2017 roku. 13 kilometrów obwodnicy kosztowało prawie 220 milionów złotych.

Co do natężenia ruchu aut na obwodnicy to oficjalnych danych jeszcze nie ma. Drogowcy spodziewali się jednak większego ruchu niż jest obecnie.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl