Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZASŁUŻONA PROMOTORKA KULTURY WIELUŃSKIEJ [VIDEO]

Honoratę Skoczylas-Stawską - honorową obywatelkę miasta pożegnaliśmy na wieluńskim cmentarzu w czwartek 26 lipca. Wybitna językoznawczyni i  badaczka gwary wieluńskiej jeszcze pod koniec maja była w Wieluniu na wiosennym zebraniu członków Wieluńskiego Towarzystwa Naukowego.

Pożegnalna uroczystość na wieluńskim cmentarzu zgromadziła nie tylko liczne grono przyjaciół i znajomych zmarłej, ale też przedstawicieli Rady Miejskiej wraz z jej przewodniczącym i burmistrzem Wielunia Pawłem Okrasą.

Honorata Skoczylas-Stawska miała 84 lata. Od lat związana była z Poznaniem gdzie prowadziła swoją pracę naukowo- badawczą. Często bywała jednak w Wieluniu ściśle współpracując nie tylko z WTN, ale też Muzeum Ziemi Wieluńskiej.

W uznaniu jej zasług dla kultury ziemi wieluńskiej w roku 2006 Rada Miejska przyznała Honoracie Skoczylas-Stawskiej zaszczytny tytuł Honorowego Obywatela Wielunia.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl