Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIELUŃ PAMIĘTAŁ O POWSTANIU WARSZAWSKIM [VIDEO]

Wieluńskie obchody upamiętniające 74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zorganizowały wspólnie PiS w Wieluniu i Chrześcijańskie Porozumienie Wieluń. W tym roku wziął w nich udział także wicemarszałek Senatu RP prof. Michał Seweryński.

Nie zabrakło naturalnie apelu poległych i okolicznościowych wystąpień. A to wszystko w towarzystwie zaproszonych gości, mieszkańców i władz miasta oraz harcerzy.

Przy pomniku papieża Jana Pawła II Polaka uformowano znak Polski Walczącej. Delegacje w asyście harcerzy złożyły okolicznościowe wiązanki kwiatów. Zapłonęły też znicze.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.