Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POWITALNY, WAKACYJNY PIKNIK

Filia Biblioteczna w Rudzie zorganizowała piknik na powitanie wakacji. Na przybyłych milusińskich czekało w tym dniu wiele zabaw i konkursów. Dzieci miały okazję zagrać w "Biblioteczne Koło Fortuny" oraz "Bajkowe Podchody".

Uczestnicy pikniku prześcigali się w odpowiedziach na pytania, żywiołowo brali udział w konkurencjach, zdobywając liczne nagrody.

Wesołym przerywnikiem okazała się zabawa chustą animacyjną, natomiast malowanie na folii stworzyło okazję do artystycznych uniesień.

Na zakończenie wszyscy spróbowali pysznego ciasta oraz grillowanych kiełbasek. Czy to słońce, czy to deszcz w bibliotece fajnie jest!

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl