Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W OŻAROWSKIM DWORKU I NA ŁONIE NATURY [VIDEO]

Wakacje w placówkach WSM upływają bardzo szybko i ciekawie. Codziennie dzieci uczestniczą w atrakcyjnych zajęciach, konkursach lub wyjeżdżają na wycieczki. Jedną z nich była wizyta w Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie, gdzie dzieci zwiedzały zabytkowy, drewniany dworek zbudowany w XVIII wieku.


Ponadto dzieci wzięły udział w warsztatach, podczas których uczyły się jak wyciąć ozdobną serwetkę z kolorowego papieru, a następnie robiły kwiaty z bibuły. Wykonane prace dzieci zabrały na pamiątkę do domu.

Kolejnym wakacyjnym wydarzeniem, które zapewne na długo pozostanie w pamięci dzieci z placówek WSM był pobyt w gospodarstwie agroturystycznym w Strobinie położonym nad rzeką Wartą.

Podczas spaceru z przewodnikiem dzieci dowiedziały się sporo o nadwarciańskich terenach oraz poznały legendy związane z tymi okolicami. Po długiej, ciekawej wycieczce brzegiem rzeki Warty, dzieci powróciły do gospodarstwa, gdzie z przyjemnością zjadły pyszny żurek oraz kiełbasę i ziemniaki z grilla.

Po obfitym posiłku był czas na zabawy oraz grę w piłkę. Dzieci z placówek WSM cenią sobie pobyt na świeżym powietrzu i przyznają, że taki wypoczynek to prawdziwa wakacyjna przygoda.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl