Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z UDZIAŁEM ZAPROSZONYCH GOŚCI I LOKALNYCH ZESPOŁÓW [VIDEO]

Letnie koncerty i plażowanie pod chmurką- czyli City Plaża 2018 cieszą się dość sporym powodzeniem wśród mieszkańców naszego miasta. Pokażemy występy trzech pierwszych formacji. Na początek zespół The Gentelmen. Na letniej scenie WDK- u zaprezentował się także doskonale znany Wielunianom zespół TNNR

Formacja muzyczna od wielu lat działa przy I LO. Ponieważ akurat tego dnia mocno padał deszcz zespół musiał wystąpić w siedzibie WDK- u. I jeszcze Gminny Ośrodek Kultury w Białej. Na City Plaży koncert dali także soliści działający właśnie w tym w ośrodku.

Posiada on wieloletnią tradycję, był kilka razy przeorganizowany, ale zawsze swoją działalnością służył przede wszystkim lokalnemu społeczeństwu. Dłuższa relacja z tych koncertów w najbliższy weekend w programie lokalnym naszej stacji.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl