Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DWA SPÓŁDZIELCZE KLUBY NA WAKACJACH [VIDEO]

Wakacje w placówkach WSM upływają bardzo szybko, bowiem nie ma tu czasu na nudę, a ciekawych zajęć nie brakuje. Jedną z przygód, którą dzieci przeżyły w Akademii Twórczego Rozwoju „Inspiro” w Łodzi były warsztaty malowania na szkle. Do ozdobienia był słoik, który każde dziecko musiało pomalować według własnego pomysłu.

Prace zabrane na pamiątkę do domu okazały się wyjątkowe, efektem przypominające witraże. Kolejnym przeżyciem pełnym wrażeń była dla dzieci z placówek WSM wizyta w Muzeum Ziemi Wieluńskiej.

Uczestnicy wycieczki obejrzeli wszystkie stałe wystawy, jednak najbardziej zainteresowała ich ekspozycja o pradziejach ziemi wieluńskiej. Po zwiedzeniu  MZW dzieci udały się na spacer po mieście z przewodnikiem wieluńskiego muzeum.

Miłą niespodzianką dla uczestników zajęć było spotkanie z teatrem edukacyjnym i bajkowym. Z przedstawieniem „Koziołek Matołek wyrusza w świat”  wystąpił w SDK Teatr TAK z Krakowa.

Spektakl inspirowany tekstem „120 przygód Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego łączył w sobie zabawę z nauką. Bajkowa atmosfera, rytmiczne piosenki, śmieszne dialogi i scenki sytuacyjne oraz dynamiczna gra aktorów i interaktywne elementy zapewniły dzieciom sporo radości i dobrej zabawy.

Niezwykle słodka okazała się wycieczka do Opola na lizakowe warsztaty, podczas których dzieci samodzielnie wykonały kolorowe słodycze poznając tajniki przygotowania składników.

Słodkie prace z przyjemnością zostały zabrane na pamiątkę. Kolejne wakacyjne atrakcje w placówkach WSM czekają na dzieci w następnych tygodniach.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl