Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DLA UZDOLNIONYCH UCZNIÓW I ABSOLWENTÓW

Do 20 lipca w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Wieluniu można składać wnioski o przyznanie stypendium Powiatu Wieluńskiego na rok szkolny 2018/2019. O stypendium mogą ubiegać się uzdolnieni uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych i absolwenci liceum ogólnokształcącego, technikum- mieszkańcy Powiatu Wieluńskiego.

Szczegółowe informacje dotyczące kryteriów przyznawania stypendiów znajdują się na stronie powiatu wieluńskiego http://www.powiat-wielun.finn.pl/bipkod/013/005 bądź można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Wieluniu, pok. 209 tel. 438437936 w godz. 7.30 – 15.30.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl