Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPECJALISTA Z ŁODZI O RAKU PROSTATY [VIDEO]

Stowarzyszenie "Po Prostu Żyj" kolejne profilaktyczne spotkanie zorganizowało  z okazji Dnia Ojca. Mówiono o bardzo ważnej dla panów sprawie: raku prostaty. Stowarzyszenie znane jest z organizacji takich właśnie spotkań. Prezes stowarzyszenia Elżbieta Caban to pomysłodawczyni szalenie ważnego medycznego cyklu Powiatowego Dnia Walki z Rakiem.

Specjalnym gościem tego profilaktycznego spotkania była tym razem lek. med. Justyna Wilczyńska z Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi- Regionalnego Ośrodka Onkologicznego.

Szkoda tylko, że na widowni było tak mało panów. Spotkanie uświetnił występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Ogniki” z Pątnowa.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl